Skontaktuj się z nami! +48 510 345 330

⇒ Darmowa dostawa paczkomatem InPost przy zamówieniach od 129 zł

Producenci
Filtry
Kategorie
Producent

6

Folie i szkła hartowane na telefon i smartfon

Folie ochronne i szkła hartowane na telefon i smartfon stanowią elementy, bez których nie może obejść się żadne nowoczesne urządzenie. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że ich obecność na Twoim telefonie pozwala na skuteczną ochronę jego ekranu, a co za tym idzie – zabezpieczenie go przed zarysowaniami, pęknięciami, a nawet całkowitym uszkodzeniem.

Zarówno dobrze dobrana folia ochronna, jak i hartowane szkło daje ochronę, a dodatkowo w żaden sposób nie utrudnia korzystania ze smartfona. Ekran oferuje dokładnie tą samą jakość obrazu, a umieszczony w nim dotyk – nadal pozostaje odpowiednio czuły.

Szkła hartowane i folie do telefonu – przekonaj się, dlaczego warto

Sprawdź, co na Ciebie czeka, jeśli zdecydujesz się, aby za ochronę Twojego telefonu odpowiadały nasze produkty.

  • Ochrona przed nieestetycznymi uszkodzeniami i śladami zużycia - nawet jeśli dbasz o swój smartfon tak, jakby był najdroższą rzeczą na świecie - to musisz liczyć się z tym, że po pewnym czasie na jego ekranie pojawią się pierwsze ryski czy zadrapania. Jest to po prostu nieuniknione. Stosowanie foli bądź szkła ochronnego sprawi, że owszem – uszkodzenia nadal będą się pojawiały. Z tą różnicą, że nie bezpośrednio na ekranie, a na foli lub szkle, które w każdej chwili będziesz mógł wymienić na nowe.
  • Zabezpieczenie na wypadek poważnych awarii – folia ochronna bądź hartowane szkło okaże się Twoim kołem ratunkowym także w przypadku, gdy Twój telefon będzie narażony np. na upadek z dużej wysokości. Dzięki nim, z ogromnym prawdopodobieństwem, ewentualne uszkodzenia dotkną tylko folii lub szkła - a sam smartfon pozostanie nietknięty.
  • Utrzymanie wartości - brak uszkodzeń sprawi, że Twój telefon będzie wyglądał jak nowy. A to, jak pewnie się domyślasz, pozytywnie wpłynie na jego cenę, gdy już zdecydujesz się go sprzedać.

Folie i szkła ochronne na smartfon - świetny asortyment od wiodących dostawców

W naszej ofercie znajdziesz folie oraz szkła służące do zabezpieczania różnego typu smartfonów - najbardzie