Producenci

Folie i szkła HTC

W produkowanych obecnie smartfonach ekran zajmuje do 90% powierzchni urządzenia. Z jednej strony to dobrze. Większy ekran przekłada się na większy komfort podczas użytkowania. Ale z drugiej strony to także większe prawdopodobieństwo, że uderzenia, zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia powstaną właśnie na ekranie. Na szczęście możesz łatwo temu zapobiec. Wybierz folie ochronne i szkła hartowane do smartfonów HTC, które zebraliśmy poniżej! Proponujemy akcesoria do modeli, które powstały w ramach serii One, U oraz Desire.

Akcesoria do smartfonów HTC – oferta

Znajdziesz u nas ponad 70 różnych produktów, które mają za zadanie ochronić wyświetlacz Twojego telefonu. Możesz wybierać wśród folii o różnych funkcjach, rodzajach i wielkościach.

Proponujemy folie ochronne z filtrem prywatyzującym, antybakteryjne, antyuderzeniowe oraz antywstrząsowe, o klasie odporności IK07. Mamy także modele, które minimalizują prawdopodobieństwo powstawania śladów zużycia, np. odcisków palców.

Produkty te są łatwe w aplikacji i sprzedawane w zestawach wraz z żelem do montażu oraz dwoma ściereczkami, mokrą i suchą.