Producenci

Folie i szkła Nokia

Mówi się, że telefony fińskiego przedsiębiorstwa Nokia mają czasy największej świetności już od dawna za sobą. Nie jest to do końca prawdziwe stwierdzenie. Wiemy, że wielu naszych Klientów ciągle ma do nich sentyment i chętnie wybiera najnowsze modele, ze względu na optymalną wielkość, lekką obudową i bogactwo funkcji. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, to zapewne potrzebujesz też akcesoriów ochronnych do swojego smartfonu. Niełatwo je znaleźć, ale nie martw się. Jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność i mamy w ofercie szkła hartowane i folie ochronne do modeli Lumia 530, Lumia 630/635 czy Lumia 950 XL. Oferujemy też produkty do modeli 1 Plus, 5.1 czy 8 i wielu innych!

Akcesoria do smartfonów Nokia

Mamy dla Ciebie produkty o klasie odporności IK07, która przekłada się na wzmocnienie ekranu nawet od 300 do 450%. Do wyboru są folie ochronne wykonane w technologii samoregeneracji, co oznacza, że samodzielnie naprawiają drobne zarysowania w ciągu 24 godzin.

W poniższej kolekcji znajdziesz także hartowane szkła hybrydowe o niewielkiej grubości, nawierzchni o twardości 7H oraz z funkcją elastyczności.